o muzeum.jpg
Wyszukiwarka
Marzec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
30 31 1 2 3 4 5
fzd.jpg
staryrypin.jpg
straty_banner.jpg
pth.jpg
logo mkidnjpg.jpg
Czwartek, 12.03.2020
Marcin ŻebrowskiLiczba wyświetleń: 33
Wyniki 10 jubileuszowego Konkursu Modeli Kartonowych i Wystawy Makiet Rypin 2020

S1 – samoloty i śmigłowce do 1945

I Kamil Kornatka, Westland Lysander, pkt. 90

II Leszek Chabrowski, Douglas M-2, pkt. 88

III Paweł Harłoziński, Po-2, pkt. 87

S2 – samoloty i śmigłowce po 1945 r.

I Michał Szklarczyk, F-16c „Jastrząb”, pkt. 95

II Krzysztof Zabłocki, Mi8MT „Afgan”, pkt. 94

III Mateusz Bartkowiak, H-13 „SIOUX”, pkt. 93

Pk – pojazdy kołowe

I Paweł Mańkowski, Case VAI, pkt. 95

II Krzysztof Zabłocki, Raumer – s, pkt. 94

III Sebastian Wlaźlak, MAN TGS, pkt. 93

Pg – pojazdy gąsienicowe

I Zbigniew Skowroński, Churchill MK. VII, pkt. 96

II Michał Rafalski, Mark VIII Liberty, 95

III Paweł Mańkowski, FAMO Rubezahl, pkt. 94

Ps – pojazdy szynowe

I Andrzej Szmuraj, Pruski Skład Kolejowy, pkt. 92

II Krzysztof Szeffner, OL 49, pkt. 90

III Andrzej Szmuraj, TW 29, pkt. 88

O – okręty, statki, żaglowce

I Robert Kruczkowski, Krążownik pancerny „Rossija”, pkt. 94

II Tomasz Szkwarek, HMS GOOD HOPE, pkt. 93

III Sławomir Kopański, MS Mellum, pkt. 92

B – budowle, makiety, dioramy

I Tomasz Szkwarek, Mała Stocznia, pkt. 98

II Mariola Szeffner, Ratusz we Wrześni, pkt. 97

III Piotr Szepelawy, Diorama „Wrzesień 1939”, pkt. 96

F – figurki

I Marcin Michalski, EBENEZER MK 1, pkt. 97

II Mariola Szeffner, Wall – E, pkt. 96

III Paweł Harłoziński, Rycerz, pkt. 95

G – pojazdy kosmiczne

I Wiesław Kochanek, LM-7 Apollo 13, pkt. 95

II Piotr Harłoziński, Mercury Redstona, pkt. 84

III Maciej Żawrocki, Rakieta W-755 zestawu s-75M, pkt. 70 M, pkt. 70

A – armaty

I Michał Szklarczyk, Armata Schneider 75, pkt. 80

II Sebastian Wlaźlak, ZiS – 3, pkt. 79

III Anna Harłozińska, Bombarda, pkt. 78

Ł - łodzie podwodne

I Paweł Harłoziński, ORP Dzik, pkt. 85

II Krzysztof Szeffner, Victor, pkt. 83

III Anna Harłozińska, Seehund, pkt. 80

 

Wyniki juniorzy

S1 – samoloty i śmigłowce do 1945 r.

I Damian Wolański – Hawker Hurricane mk. II „Lusia”, pkt. 70

II Szymon Nienałtowski – F4V Buffalo, pkt. 69

III Franciszek Chmielewicz – Westland Lysander, pkt. 68

S2 – samoloty i śmigłowce po 1945 r.

I Damian Wolański – Fieseler Fi – 103, pkt. 60

II Julia Werner – Bies, pkt. 55

III Antoni Kornatka – Mig – 21, pkt. 50

Pk – pojazdy kołowe

I Szymon Nienałtowski – Alfa Romeo 156 GTI, pkt. 76

II Szymon Wolak – Samochód panc. Wz. 29, pkt. 74

III Dominik Szmuraj – Jeep Wrangler, pkt. 72

Pg – pojazdy gąsienicowe

I Damian Wolański – Type 98 ke-Ni, pkt. 78

II Jakub Werner – Tiger, pkt. 77

III Szymon Nienałtowski, KU – 2, pkt. 76

Ps – pojazdy szynowe

I Szymon Wolak, Drezyna Tatra, pkt. 70

II Vanessa Solon, Pociąg osobowy, pkt. 69

III Julia Werner, Pt 47, pkt. 68

O – okręty, statki, żaglowce

I Jakub Werner, USS Monitor, pkt. 68

II Szymon Nienałtowski, ORP Myśliwy, pkt. 67

III Lena Chmielewicz, Monika III, pkt. 66

B – budowle, makiety, dioramy

I Jakub Werner, Krzywa Wieża w Ząbkowicach Śląskich, pkt. 68

II Łukasz Werner, Chata Olęderska, pkt. 67

III Maja Szklarczyk, Dom Góralski, pkt. 66

F – figurki

I Damian Wolański, Ezio Auditore, pkt. 70

II Natalia Durczak, Biały tygrys, pkt. 68

III Aleksander Mikulski, Pingwin Cesarski, pkt. 67

G – rakiety, pojazdy i statki kosmiczne

I Joanna Wantowska, V – 2, pkt. 70

II Vanessa Solon, Rakieta „Meteor”, pkt. 66

III Jarosław Zawistowski, Rakieta „Antares”, pkt. 60

Ł – łodzie podwodne

I Szymon Nienałtowski, MOLCA, pkt. 66

II Damian Wolański, ORZEŁ, pkt. 65

 

Grand Prix

Senior: model Mała Stocznia, autor Tomasz Szkwarek

Junior: model Ezio Auditore, autor Damian Wolański

 

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ