o muzeum.jpg
Wyszukiwarka
Lipiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
29 30 1 2 3 4 5
fzd.jpg
staryrypin.jpg
straty_banner.jpg
pth.jpg
logo mkidnjpg.jpg
Poniedziałek, 09.03.2020
Marcin ŻebrowskiLiczba wyświetleń: 132
Uwaga! Ogłaszamy wyniki KONKURSU - „Konkurs Regionalny o Ziemi Dobrzyńskiej” dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Gmin Ziemi Dobrzyńskiej w Dobrzyniu nad Wisłą
przy udziale Gminy Rypin i Gminy Wielgie.
Konkurs przeprowadzono w Urzędzie Gminy w Rypinie i w Domu Kultury we Wielgiem.

Konkurs odbył się dnia 04.03.2020r. o godz. 12.00.

Skład komisji konkursowej w Rypinie:

1.Szalkowski Andrzej – Przewodniczący
2.Ciesielska Bożena – Członek
3.Bartoszewski Ryszard – Członek

Skład komisji konkursowej we Wielgiem:
1.Śliwiński Paweł - Przewodniczący
2.Ryczkowski Grzegorz – Członek
3.Kostrzewska Marlena - Członek

WYNIKI ELIMINACJI TESTOWYCH

Klasyfikacja Indywidualna

I.SZKOŁA PODSTAWOWA:

L.p.
Imię i Nazwisko
Szkoła
Liczba punktów
1.
Adam Malanowski
Szkoła Podstawowa Skrwilno
32,0
2.
Anna Jankowska
Szkoła Podstawowa Wąpielsk
31,0
3.
Sebastian Stefański
Szkoła Podstawowa Wąpielsk
30,0
4.
Tymoteusz Kosobudzki
Szkoła Podstawowa Skrwilno
30,0
5.
Tomasz Stefański
Szkoła Podstawowa Wąpielsk
28,0
6.
Karolina Czajkowska
Szkoła Podstawowa Borzymin
27,0
7.
Przemek Bielak
Szkoła Podstawowa Obrowo
27,0
8.
Mateusz Kuchciński
Szkoła Podstawowa Wielgie
27,0
9.
Bartosz Głowacki
Szkoła Podstawowa Ostrowite
26,0
10.
Kamil Trędewicz
Szkoła Podstawowa Trąbin
25,0
11.
Paweł Szczepański
Szkoła Podstawowa Skrwilno
25,0
12.
Wiktoria Zakrzewska
Szkoła Podstawowa Obrowo
25,0
13.
Karolina Łepska
Szkoła Podstawowa Obrowo
25,0
14.
Marcin Czarnecki
Szkoła Podstawowa Czernikowo
25,0
15.
Mateusz Buller
Szkoła Podstawowa Dobrzejewice
23,0
16.
Oskar Kujawski
Szkoła Podstawowa Czernikowo
23,0
17.
Karol Grabowski
Szkoła Podstawowa Ostrowite
22,0
18.
Zuzanna Betlejewska
Szkoła Podstawowa Stępowo
22,0
19.
Magdalena Zaborowska
Szkoła Podstawowa Okalewo
22,0
20.
Szymon Wilczyński
Szkoła Podstawowa Trąbin
22,0
21.
Szymon Paprocki
Szkoła Podstawowa Ostrowite
22,0
22.
Paweł Cymerman
Szkoła Podstawowa Steklin
21,0
23.
Ewelina Wójcik
Szkoła Podstawowa Wola
20,0
24.
Alicja Mikołajczyk
Szkoła Podstawowa Kikół
20,0
25.
Paweł Tatkowski
Szkoła Podstawowa Okalewo
20,0
26.
Mikołaj Bułakowski
Szkoła Podstawowa Czernikowo
19,0
27.
Oliwier Foss
Szkoła Podstawowa Chrostkowo
18,5
28.
Igor Trojanowski
Szkoła Podstawowa Wichowo
18,0
29.
Marcel Ferszt
Szkoła Podstawowa Borzymin
18,0
30.
Szymon Górzyński
Szkoła Podstawowa Zajezierze
17,5
31.
Wiktoria Barska
Szkoła Podstawowa Zajezierze
17,0
32.
Patrycja Gutmańska
Szkoła Podstawowa Wola
17,0
33.
Patrycja Rucińska
Szkoła Podstawowa Stepowo
17,0
34.
Piotr Trędewicz
Szkoła Podstawowa Trąbin
16,0
35.
Weronika Dobrzyńska
Szkoła Podstawowa Osówka
16,0
36.
Szymon Sliwiński
Szkoła Podstawowa Dobrzejewice
16,0
37.
Marta Majkowska
Szkoła Podstawowa Dobrzejewice
16,0
38.
Natalia Kuraśkiewicz
Szkoła Podstawowa Wola
16,0
39.
Przemysław Romanowski
Szkoła Podstawowa Chrostkowo
15,0
40.
Patryk Celebudzki
Szkoła Podstawowa Okalewo
15,0
41.
Oliwia Romanowska
Szkoła Podstawowa Steklin
14,5
42.
Karolina Szwajowska
Szkoła Podstawowa Mazowsze
14,0
43.
Brajan Świerski
Szkoła Podstawowa Wielgie
14,0
44.
Konrad Rumiński
Szkoła Podstawowa Kikół
13,0
45.
Wiktoria Kozłowska
Szkoła Podstawowa Wichowo
13,0
46.
Bartosz Kutnik
Szkoła Podstawowa Osówka
12,5
47.
Kacper Rakowski
Szkoła Podstawowa Chrostkowo
12,5
48.
Dominika Dąbrowska
Szkoła Podstawowa Mazowsze
11,5
49.
Adam Wyrzykowski
Szkoła Podstawowa Wielgie
11,0
50.
Karolina Ćwiklińska
Szkoła Podstawowa Stępowo
11,0
51.
Natasza Szychulska
Szkoła Podstawowa Wichowo
10,5
52.
Cezary Insadowski
Szkoła Podstawowa Kikół
10,0
53.
Nikola Julia Sękowska
Szkoła Podstawowa Zajazierze
10,0
54.
Agnieszka Malinowska
Szkoła Podstawowa Steklin
9,5
55.
Bartosz Purclewski
Szkoła Podstawowa Osówka
7,5
56.
Amelia Urbańska
Szkoła Podstawowa Mazowsze
7,0

Najlepszym uczestnikiem konkursu z szkół podstawowych jest : Adam Malanowski

II.SZKOŁA PONADPODSTAWOWA

L.p.
Imię i Nazwisko
Szkoła
Liczba punktów
1.
Paweł Karpiński
ZS nr 2 Golub-Dobrzyń
15,5
2.
Kacper Klugiewicz
ZS nr 2 Golub-Dobrzyń
15,0
3.
Aleksandra Ciemniecka
ZS nr 4 Nadróż
12,0
4.
Mateusz Wiśniewski
ZS nr 2 Golub-Dobrzyń
12,0
5.
Zuzanna Konrad
LO Czernikowo
12,0
6.
Mateusz Urbański
LO Czernikowo
12,0
7.
Agata Małkińska
ZS nr 4 Nadróż
9,0
8.
Paulina Wiśniewska
ZS nr 4 Nadróż
8,0

Najlepszym uczestnikiem konkursu z szkół ponadpodstawowych jest:Paweł Karpiński

Klasyfikacja Grupowa

I. SZKOŁA PODSTAWOWA

L.p
Szkoła
Liczba punktów
1.
Szkoła Podstawowa Wąpielsk
89,0
2.
Szkoła Podstawowa Skrwilno
87,0
3.
Szkoła Podstawowa Obrowo
77,0
4.
Szkoła Podstawowa Ostrowite
70,
5.
Szkoła Podstawowa Czernikowo
67,0
6.
Szkoła Podstawowa Trąbin
63,
7.
Szkoła Podstawowa Okalewo
57,0
8.
Szkoła Podstawowa Dobrzejewice
55,0
9.
Szkoła Podstawowa Wielgie
52,0
10.
Szkoła Podstawowa Wola
52,0
11.
Szkoła Podstawowa Stępowo
50,0
12.
Szkoła Podstawowa Chrostkowo
46,0
13.
Szkoła Podstawowa Steklin
45,0
14.
Szkoła Podstawowa Borzymin
45,0
15.
Szkoła Podstawowa Zajezierze
44,5
16.
Szkoła Podstawowa Kikół
43,0
17.
Szkoła Podstawowa Wichowo
41,5
18.
Szkoła Podstawowa Osówka
36,0
19.
Szkoła Podstawowa Mazowsze
32,5

Najlepszą Szkołą podstawową w konkursie jest: Szkoła Podstawowa w Wąpielsku

II. SZKOŁA PONADPODSTAWOWA
L.p.
Szkoła
Liczba punktów
1.
ZS nr 2 Golub- Dobrzyń
42,5
2.
ZS NR 4 Nadróż
29,0
3.
LO Czernikowo
24,0

Najlepszą Szkołą ponadpodstawową jest: Zespół Szkół nr 2 w Golubiu- Dobrzyniu

Do finału w kategori szkół podstawowych zakwalifikowały się:

1.Szkoła Podstawowa Wąpielsk
2.Szkoła Podstawowa Skrwilno
3.Szkoła Podstawowa Obrowo
4.Szkoła Podstawowa Ostrowite
5.Szkoła Podstawowa Czernikowo

Podpisy komisji:

1.Szalkowski Andrzej
2.Ciesielska Bożena
3.Bartoszewski Ryszard
4.Śliwiński Paweł
5.Ryczkowski Grzegorz
6.Kostrzewska Marlena

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ