Styczeń 2018

Czwartek, 01.02.2018
Miejsce: Muzeum Ziemi Dobrzyńskiej w Rypinie, ul.Warszawska 20, 87-500
Środa, 06.12.2017
Wręczenie nagród za zwycięstwo w konkursie na projekt logotypu

Rypin na ścieżkach do niepodległości - projekt realizowany jest przez rypińskie muzeum, którego koordynatorem jest Andrzej Szalkowski , w ramach wieloletniego programu Niepodległa. Elementem przedsięwzięcia był konkurs na Logotyp projektu. Logotyp posłuży dalej projektowaniu szaty graficznej aplikacji mobilnej na telefony z systemem Android, ponadto plansz, które zaistnieją w mieście oraz mapy-przewodnika do gry terenowej. Konkurs zrealizowano we współpracy z Liceum Plastycznym przy Gimnazjum im. Józefa Wybickiego . Pierwsze miejsce zdobyła i jej logotyp dalej będzie wykorzystywany Zuzanna Tomasik, drugie miejsce Adrianna Piotrkowska i trzecie Sylwia Więcławska. Gala wręczenia nagród odbyła się w Urzędzie Miasta Rypin, w towarzystwie Burmistrza Paweł Grzybowski , Małgorzaty Świtalskiej dyrektor Miejskiego Zespołu Obsługi Oświaty, dyrekcji Urszula Tyburska i Witolda Kowalczyka z Liceum Plastycznego, a także Bożena Kokoszka-Skocka - nauczyciela przedmiotów artystycznych. Była też mała niespodzianka - organizatorzy przygotowali nagrody zapakowane w papier z nadrukowanymi projektami poszczególnych laureatek. Forma zapakowania i zawartość wzbudziły mnóstwo radości. Dziękujemy pani Monice Kalinowskiej, panu Leszkowi Kamińskiemu i panu Jackowi Kamińskiemu za współpracę przy realizacji konkursu.