Maj 2018

Wtorek, 22.05.2018
Miejsce: Urząd Miasta Rypin,ul. Warszawska 40, Sala sesyjna
Wtorek, 29.05.2018
Miejsce: Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie, ul. Warszawska 20, 87-500 Rypin, Sala Wystaw i Promocji
Wtorek, 22.05.2018
Miejsce: Boisko Orlik przy SP nr 1 w Rypinie
Rypińska Kuźnia Talentów

Rypińska Kuźnia Talentów – dziecięco-młodzieżowy klub artystyczny, prowadzony społecznie przez Stanisława Wiśniewskiego, znanego w Rypinie i okolicach pasjonata  malarstwa. Spotkania, warsztaty, wyjazdy w plener, pomoc przy organizowaniu profesjonalnych wystaw, wszystko po to, by tkwiące w młodych ludziach talenty mogły gdzieś znaleźć ujście, by można było się zrealizować artystycznie. Kuźnia powstała w październiku 2007 roku, liczy kilkunastu uczestników, dziewczynki i chłopców, którzy w atmosferze prawdziwej pracowni artystycznej uczą się podstawowych technik malarskich. Masz talent nie zastanawiaj się, przyjdź na zajęcia z Panem Stasiem w Rypińskiej Kuźni Talentów.

Rypińska Kuźnia Talentów

Pdf