Lipiec 2018

Miejsce: MOSiR, ul. Elizy Orzeszkowej
Środa, 27.06.2018
Konkurs Wiedzy o Rypinie 2018

W ramach uroczystych obchodów Dni Rypina już po raz ósmy zorganizowany został Konkurs Wiedzy o Rypinie przygotowany przez pracowników Muzeum Ziemi Dobrzyńskiej w Rypinie oraz Miejski Zespół Obsługi Oświaty pod patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Jarosława Sochackiego. Uczniów oceniała komisja w składzie: Jarosław Sochacki - przewodniczący Rady Miasta, Urszula Forczmańska - pracownik MZD, Agnieszka Piotrowska - pracownik MZOO oraz Błażej Krajewski - pracownik MZD. W kategorii przedszkoli wszystkie 3 przedszkola (PM 1, PM 2, PM 3) biorące udział w konkursie zdobyły I miejsce. W kategorii szkół podstawowych I miejsce zdobył Piotr Czajkowski, II miejsce Łucja Żuchowska, a III Mikołaj Rygielski i Hubert Pączkowski. W kategorii gimnazjum zwyciężył Karol Went, II miejsce zdobyli: Zuzanna Lewandowska i Mateusz Paczkowski.